Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 600 PLN
Cena za m2
26,16 PLN
Powierzchnia
137,64 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Inne
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Dobry
Rok budowy
1970
Numer oferty
390291

Opis nieruchomości

Do wynajęcia lokal o charakterze usługowym zlokalizowany w Centrum Szczecina. Powierzchnia 137 m2. Ogrzewanie z lokalnej kotłowni. Opłaty dodatkowe to prąd, woda i odprowadzenie ścieków (osobny licznik, płatność wg zużycia), centralne ogrzewanie. Lokal w stanie do adaptacji na indywidualny cel. Możliwość prowadzenia w lokalu działalności biurowej, usługowej, medycznej lub innej. Bardzo dobry dojazd komunikacją miejską (autobusy i tramwaje), miejsca parkingowe ogólnodostępne. Bardzo duży przepływ pieszych oraz samochodów. Możliwość umieszczenia reklamy na elewacji budynku. Lokalizacja bardzo łatwa do określenia dla Klientów.
Możliwe wynajęcie dodatkowego magazynu o pow. 30 m2 znajdującego się obok za 700 zł netto.

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).