Szczecin

Centrum, ul. Aleja Piastów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena za m2
68,87 PLN
Powierzchnia
108,90 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
4
Przeznaczenie
Biurowe
Przeznaczenie dodatkowe (lokal)
Handlowo/Usługowe, Medyczne, Inne
Kaucja
7500
Min. okres najmu (w latach)
1
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
1930
Dostępne od
2026-01-20
Numer oferty
438132

Opis nieruchomości

Oferujemy do wynajęcia lokal użytkowy na parterze zadbanej kamienicy przy Alei Piastów w Szczecinie. Wejście z klatki schodowej, istnieje możliwość zrobienia wejścia z ulicy. Większość okien z wystawą na ulicę.

Na powierzchnię 108,8m2 składają się cztery pokoje, kuchnia, pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka z WC. Wnętrze po generalnym remoncie- nowe okna, ściany gładzone, wymienione instalacje, łazienka w glazurze i terakocie.

Lokal idealny dla prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej- duży przepływ pieszych, perfekcyjna komunikacja miejsca.

Koszty: kaucja 7500, Czynsz 474 zł/m-c, C.O. gazowe, prąd według liczników.
Najem na okres minimum jednego roku.

Szybki termin wydania.

Parametry dodatkowe

  • Podwieszane sufity: Tak

Mapa

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).