Stobno

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
585 900 PLN
Cena za m2
300 PLN
Powierzchnia działki
1 953 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Trójkąt
Przeznaczenie działki
Rolna
CO Miejskie
Tak
Dostępne od
2021-01-29
Numer oferty
396931

Opis nieruchomości

Do sprzedania ostatnia działka zlokalizowana na osiedlu domów jednorodzinnych przy Mierzynie. Działka o kształcie trójkątnym o powierzchni 1953 m2 w cenie 350 zł/ m2. Uzbrojenie działki w wodę, prąd gaz oraz kanalizację. Dojazd do posesji poprzez drogę asfaltową. Działka w studium uwarunkowań przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. Do działki trzeba doliczyć koszty udziału w drodze w wysokości 6 tyś netto. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu z maklerem prowadzącym.

Parametry dodatkowe

  • Plan miejscowy: Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego
  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).