Zapraszam do zakupu wolnostojącego domu położonego w Dobrej przy spokojnej bocznej uliczce.
Dom o powierzchni użytkowej 246,17 m2 wybudowany w 2016 roku z pięknie zagospodarowaną działką o powierzchni 1.190m2
Panele fotowoltaiczne o mocy 9,9kw rozliczane na tzw. "starych zasadach" - zapewniają bardzo niskie koszty utrzymania. Wybudowany z porothermu, ocieplony styropianem 10-12 cm. W 2023 roku dom przeszedł remont w ramach którego zamontowano nowoczesną pompę ciepła, klimatyzację oraz rolety elektryczne zewnętrzne.
UKŁAD FUNKCJONALNY:
PARTER:
- wiatrołap z szafą w zabudowie - obszerny, słoneczny salon z wyjściem na zadaszony taras - kuchnia z jadalnią połączona z salonem wyposażona z zabudowę meblową oraz sprzęt AGD - 2 pokoje o powierzchni - toaleta - garaż w bryle budynku - kotłownia z wyjściem do ogrodu
PIĘTRO
- sypialnia główna z wyjściem na balkon z widokiem na ogród, z indywidualną dużą łazienką z wanną i prysznicem - 3 pokoje (jeden pełnił funkcję garderoby) - łazienka z wanną i prysznicem oraz miejscem na pralkę i suszarkę
W otoczeniu domy jednorodzinne i sympatyczni sąsiedzi. Dojazd drogą utwardzoną. Nieruchomość ogrodzona z bramą na pilota.
Serdecznie zapraszam na prezentację oraz po więcej szczegółów oferty
Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).