Goleniów

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
64 000 PLN
Powierzchnia
8 000 m2
Rok budowy
2006
Numer oferty
51952

Opis nieruchomości

Hala magazynowo-produkcyjna składająca się z kilku pomieszczeń. główne trzy hale mają. szerokość nawy 15m., długość hali ok 150 m., idealna pod produkcję. Do dyspozycji jest również duży plac. Podłoże hali betonowe, przystosowane do dużych nacisków. Duża moc prądu dociągnięta do hali-2,2 MW. W hali znajdują się suwnice o udźwigu 3,2 oraz 5 ton. Koszt najmu 8 PLN netto. (w przypadku wynajęcia całości hali, możliwość sporej negocjacji)Polecam ze względu na cenę i duże możliwości zagospodarowania hali. Teren całościowo ogrodzony i chroniony. MOŻLIWOŚĆ WYNAAJĘCIA MNIEJSZEJ HALI ORAZ POMIESZCZEŃ BIUROWYCH

Parametry dodatkowe

  • Ochrona: Tak

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
Email:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).