Szczecin

Kępa Parnicka

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
5 000 PLN
Cena za m2
21,74 PLN
Powierzchnia
230 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Przeznaczenie (obiekt)
Magazynowe
Liczba pięter
1
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Rok budowy
1997
Kaucja
1
Numer oferty
301565

Opis nieruchomości

Do wynajęcia hala magazynowo - produkcyjna o powierzchni 230m2 (z zapleczem biurowo - socjalnym) usytuowana w części przemysłowej na Kępie Parnickiej.
Obiekt parterowy murowany, 2 bramy wjazdowe przystosowane do rozładunku samochodów ciężarowych, plac manewrowy asfaltowy, parking. Ogrzewany, prąd, siła.
Cena wynajmu wynosi 5000zł netto, dodatkowe koszty: prąd, woda ok, wywóz śmieci, ogrzewanie.
Teren strzeżony, ogrodzony, dostępny całodobowo.
Polecamy.

Parametry dodatkowe

  • Stan budynku: Dobry
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).