Międzywodzie

ul. Westerplatte

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
1 900 000 PLN
Cena za m2
4 750 PLN
Powierzchnia
400 m2
Powierzchnia działki
700 m2
Rynek
Wtórny
Rok budowy
2006
Numer oferty
75153

Opis nieruchomości

Obiekt turystyczno-hotelowy w Międzywodziu. Zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu, bezpośrednio przy lesie, zaledwie 300 metrów od morza!!!. Dom jest całoroczny, oddany do użytku trzy lata temu, wybudowany z materiałów wysokiej jakości. W domu jest kilkanaście pokoi gościnnych wraz z łazienkami, w pełni umeblowanych. W każdym z nich jest przyłącze internetowe i telewizyjne, budynek jest monitorowany przez system kamer zewnętrznych i wewnętrznych. Wszystkie meble są nowe, jest kuchnia dla gości. Przy domu jest pięknie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami oraz rzeźbami. Świetna inwestycja - nie wymagająca żadnych dodatkowych nakładów. Zapraszam do oglądania.

Parametry dodatkowe

  • Teren ogrodzony: Tak
  • Alarm: Tak
  • Monitoring: Tak

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Mobile:
663 966 000
Email:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).