Szczecin

Centrum, ul. Staromiejska

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
249 000 PLN
Cena za m2
9 396,23 PLN
Powierzchnia
26,50 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
3
Liczba pięter
3
Typ kuchni
Widna
Rynek
Wtórny
Rok budowy
1900
Stan nieruchomości
Dobry
Czynsz administracyjny
350 PLN
Numer oferty
397227

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka w ścisłym centrum Szczecina, tuż obok Książnicy Szczecińskiej oraz Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 26,5 m2, składa się z dużego pokoju, łazienki i kuchni. Łazienka i kuchnia w trakcie reorganizacji i remontu wg własnego pomysłu. Czynsz z zaliczką na ogrzewanie z sieci miejskiej wynosi 350 zł. Ciepła woda aktualnie z bojlera elektrycznego. Można zainstalować piecyk gazowy do ciepłej wody.

Mieszkanie znajduje się w jednej z nielicznych przedwojennych kamienic zlokalizowanych na starym mieście.
Idealna oferta inwestycyjna pod wynajem.

Parametry dodatkowe

  • Piwnica: Tak

Mapa

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).