Szczecin

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
2 000 PLN
Cena za m2
37,74 PLN
Powierzchnia
53 m2
Piętro
0
Liczba pięter
5
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2000
Numer oferty
80203

Opis nieruchomości

Lokal usytuowany w pasie handlowo-usługowym, okolice Oś. Przyjaźni. Na powierzchnię 53m2 składa się: duża sala sprzedaży, doskonale widoczna za pomocą dużych witryn, zaplecze socjalne, oraz osobne WC. W lokalu ściany gładzone malowane, na podłodze terakota, podwieszany sufit z halogenami, alarm. Ogrzewanie zawarte w czynszu, który płaci właściciel. Cena wynajmu 2000zl (brutto) + stan liczników ( energia elektryczna). Polecam ze względu na atrakcyjną cenę oraz położenie.

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Mobile:
663 966 000
Email:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).