Szczecin

Śródmieście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
14 500 PLN
Cena za m2
44,48 PLN
Powierzchnia
326 m2
Piętro
0
Liczba pięter
2
Parking naziemny
Tak
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Rok budowy
1990
Numer oferty
63906

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia usługowo- biurowa na parterze budynku wolno stojącego z przynależnymi miejscami parkingowymi . Teren ogrodzony . Standard budynku i pomieszczeń wysoki. Częściowo założona klimatyzacja. Istnieje możliwość dowolnej aranżacji powierzchni biurowej oraz wydzielenia i najmu części. Miejsce idealne na usługi medyczne : odpowiednia wysokość i pozostałe parametry. Wcześniej zaplanowany był nawet wjazd dla karetki.
Obecnie powierzchnia wynajmowana jest na biura.

Parametry dodatkowe

  • Recepcja: Tak
  • Klimatyzacja: Tak

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Mobile:
663 966 000
Email:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).