Szczecin

Płonia

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
7 250 PLN
Cena za m2
25 PLN
Powierzchnia
290 m2
Piętro
1
Liczba pięter
1
Przeznaczenie
Biurowe
Rodzaj budynku
Magazynowo-biurowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2013
Dostępne od
2017-10-12
Numer oferty
277334

Opis nieruchomości

Do wynajęcia powierzchnia biurowa, typu (open space), o metrażu 290 m2, możliwość prowadzenia produkcji lekkiej. Zlokalizowana w nowo powstałym budynku w prawobrzeżnej części Szczecina, Płoni. Wysoki standard wykończenia, możliwość aranżacji pod najemcę, w budynku winda, całodobowa ochrona, teren ogrodzony monitorowany w bezpośrednim sąsiedztwie firm, znaczna ilość miejsc parkingowych.

Parametry dodatkowe

  • Monitoring: Tak
  • Ochrona: Tak
  • Klimatyzacja: Tak
  • Podwieszane sufity: Tak

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).