Świnoujście

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
18 570,40 PLN
Cena za m2
80 PLN
Powierzchnia
232,13 m2
Piętro
Parter
Liczba pięter
5
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Rodzaj budynku
Budynek apartamentowy
Stan budynku
Idealny
Rok budowy
2021
Numer oferty
404932

Opis nieruchomości

Przedmiotem wynajmu jest atrakcyjny, duży lokal położony w ścisłym centrum Świnoujścia.

Nieruchomość z rynku pierwotnego z przeznaczeniem handlowo-usługowym z możliwością gastronomii.

Lokal do indywidualnej aranżacji dostosowania.

Na powierzchnię 232,13 m2 składa się jedno niezagospodarowane pomieszczenie.

Ogrzewanie i ciepła wodą pochodzą z sieci miejskiej.

Nieruchomość usytuowana jest na parterze bloku, którego prace budowlane zakończą się w tym roku. Posiada trzy bezpośrednie wejścia do lokalu od ulicy oraz duże plastikowe okna (witryny), a także wejście od zaplecza (środka budynku).

Atrakcyjna i nowoczesna architektura gwarantuje korzystny układ funkcjonalny lokalu. Ze względu na świetną lokalizację, wysoki standard wykończenia oraz ustawność, nieruchomość jest idealna dla inwestorów pod własną działalność gospodarczą.

Teren inwestycji i budynek będzie w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Budynek apartamentowy znajduje się w bardzo korzystnej lokalizacji. Inwestycja położona jest wśród zabytkowych kamienic w jednym z głównych ciągów komunikacyjnych Świnoujścia niedaleko cieśniny Świny.

Inwestycja położona jest w samym centrum miasta, w pobliżu przeprawy promowej oraz niedaleko od Świnoujskiej plaży, pośród innych zabudowań mieszkalnych, użyteczności publicznej oraz usługowo-handlowych.

* Podana cena jest wartością netto.

Zapraszam na prezentację!

Mapa

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).