Szczecin

Centrum

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
535 000 PLN
Cena za m2
6 176,40 PLN
Powierzchnia
86,62 m2
Liczba pięter
4
Liczba pokoi
3
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Kamienica
Rok budowy
1920
Numer oferty
397246
Lokal Sprzedaż Szczecin Centrum

Opis nieruchomości

Lokal na parterze z dużą witryną. Doskonała lokalizacja w centrum Szczecina w pobliżu Placu Grunwaldzkiego. Wejście bezpośrednio z ulicy. Na powierzchnię 89,7 m2 składają się duża sala sprzedaży 56,5 m2 oraz pomieszczenie socjalne z toaletą, biuro i osobna toaleta. Duże witryny i wejście bezpośrednio z ulicy. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego. Na podłogach terakota. Możliwe szybkie wydanie lokalu.
Istnieje możliwość kupna razem z drugim lokalem ok 56 m2 , znajdującym się w przyziemiu bezpośrednio pod lokalem, ( obecnie wynajęty)
Lokal nadaje się zarówno na sklep, gabinety jak też na biura lub inną działalność.
Czynsz do zarządcy 280 zł

Parametry dodatkowe

  • Klimatyzacja: Tak
  • Witryna: Tak
  • Zaplecze socjalne: Tak

Mapa

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).