Pobierowo

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
3 000 000 PLN
Cena za m2
9 375 PLN
Powierzchnia
320 m2
Liczba pięter
2
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Stan budynku
Dobry
Rynek
Wtórny
Rodzaj budynku
Inny
Numer oferty
397243

Opis nieruchomości

Na sprzedaż funkcjonujący pensjonat z restauracją
Pow działki - 1200m2
Pow pensjonatu - 320m2
pokoje - 13
restauracja - 1

Na sprzedaż dobrze prosperujący pensjonat z restauracją w Pobierowie oddalony od morza o ok 100m w otulinie lasu.
Pensjonat gotowy do działania nawet w okresie zimowy.
Całość jest utrzymana w dobrym stanie i nie wymaga nakładów finansowych, lokal jest ogrzewany w okresie zimowym.
Działka przy budynku pozwala na zaparkowanie aut dla wszystkich gości, i zostaje jeszcze miejsce na plac zabaw dla dzieci.

Z miłą chęcią udzielę Państwu więcej informacji na temat tej nieruchomości. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

------------------------------------------------------------------------
Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).