Rurzyca

Wyślij znajomemu


Podaj wynik równania:

 

Parametry

Cena
342 940 PLN
Cena za m2
130 PLN
Powierzchnia działki
2 638 m2
Powierzchnia działki - jednostka
m2
Kształt działki
Prostokąt
Przeznaczenie działki
Budowlana
Numer oferty
300686

Opis nieruchomości

Działka rolna pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą w Rurzycy ,powiat Goleniów, woj. zachodniopomorskie. Powierzchnia 2638 m2, ul. Jagodowa. Przy działce skrzynka ZK, pozostałe media - gaz, woda, kanalizacja w ul. Goleniowskiej. Wymiary 46x57, prostokąt, teren płaski, działka otoczona podobnymi działkami pod zabudowę, część zabudowana, blisko las.Działka w trakcie dzielenia na cztery działki z drogą wewnętrzną. Działki po 610 m2 z opcją zabudowy bliźniaczej.Cena za m2 - 160 zł.

Parametry dodatkowe

  • Przeznaczenie działki w planie lub studium: Budownictwo jednorodzinne indywidualne
  • Droga dojazdowa: Polna droga

Kontakt

RENT HOUSE Biuro nieruchomości

Telefon:
663 966 000
E-mail:
biuro@rent-house.pl

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę RENT HOUSE dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu jest RENT HOUSE z siedzibą w Szczecin (70-362) przy Jagiellońska 81/U1. Dane podawane są dobrowolnie, a ich przetwarzanie odbywa się wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na kierowane za pomocą formularza zapytanie. Informujemy o przysługującym Państwu prawie dostępu do treści danych oraz prawie ich poprawiania, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2014 poz. 1182).